BLOG
Przejdz na strone bloga

 
 
 
 
 
 
 
 
 

MAGNOLIA - klasyczne drzwi z politurą

MAGNOLIA to nowa kolekcja drzwi klasycznych w delikatnym połysku. Drzwi wykonane są z litego drewna tulipanowca  z możliwością umieszczenia WŁASNYCH INICJAŁÓW po środku skrzydła drewnianego lub szyby.

Kolekcja MAGNOLIA włoskiej fabryki AGOPROFIL otrzymał swoją nazwę od szlachetnych gatunków drewna Liriodendron tulipifera (tulipanowiec) z rodziny Magnolia. Tulipanowiec, to drzewo rodem z wschodniego wybrzeża  Stanów Zjednoczonych Ameryki. Drewno Tulipanowiec charakteryzuje się:  piękną strukturą, dużą trwałością, łatwość obróbki przez co znakomicie nadaje się do produkcji drzwi z rzeźbionymi dekoracjami.
Naturalny kolor drewna jest lekki, prawie biały o wyraźnym, ciemnym usłojeniu. Strugane, szlifowane powierzchni drewna mają piękne matowe wykończenie i mogą być pokryte farbami i lakierami dowolnego typu. Tulipanowiec dzięki zastosowaniu odpowiednich impregnatów przypomina kolorem orzechy, a jego wygląd jest bardzo elegancki.
Drzwi MAGNOLIA są unikalne w ich realizacji, a techniki takie jak ręczne wykończenie powierzchni, malarstwo dekoracyjne, celowe "nieidealne" powłoki, wyróżniają te drzwi jako prawdziwe dzieło sztuki!

 

© Wszystkie prawa zastrzezone dla Eko - Dar
Nowości Drzwi Podłogi Systemy przesuwne Szafy garderoby Zabudowy scienne Promocje Kontakt
 
Powered by Quick.Cart
realizacja: noveo interactive