BLOG
Przejdz na strone bloga

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Garderoby

Włoska firma Garofoli posiada w swojej ofercie drzwi do garderoby jak i system elementów wyposażenia wnętrza garderoby.

Do produkcji drzwi garderobianych i drzwi wewnętrznych używa się tych samych materiałów i kolorów drewna czy szkła. Dzięki temu uzyskujemy jednolity, ekskluzywny efekt w całym mieszkaniu. Nie trzeba już opierać się na usłudze stolarza czy dobierać kolor do drzwi u innego dostawcy tak, aby mieć te elementy w jednakowym wykończeniu.

W ofercie drzwi do garderoby znajdują się modele: klasyczne i nowoczesne. Drzwi garderobiane produkowane są: z litego drewna, szkła, drewna lakierowanego, płyty akrylowej w połysku i laminatu. Dodatkowo producent oferuje pełne wyposażenie wnętrza garderoby: szafki na ubrania, swetry, krawaty, buty, elementy konstrukcyjne, wieszaki oraz półki z podświetleniem LED.                                                                                              

Dzięki tak opracowanemu systemowi możecie Państwo wspólnie z nami w sposób optymalny zaprojektować zarówno dużą, pokojową garderobę jak również wnętrze mniejszej szafy garderobianej. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz przemyślany system drzwi garderobianych i wyposażenia wnętrza gwarantuje ekskluzywność i funkcjonalność garderoby!

 

 

  Przesuwne
  Przesuwne
  Drzwi rozwierane
  Drzwi rozwierane
  Łamano przesuwne
  Łamano przesuwne
© Wszystkie prawa zastrzezone dla Eko - Dar
Nowości Drzwi Podłogi Systemy przesuwne Szafy garderoby Zabudowy scienne Promocje Kontakt
 
Powered by Quick.Cart
realizacja: noveo interactive