BLOG
Przejdz na strone bloga

 
 
 
 
 
 
 
 
 

BOAZERIA

Oferowana przez nas boazeria produkowana jest z tych samych materiałów co drzwi. Boazeria wykonana jest z drewna klejonego (sklejki) pokrytego obłogiem z dębu amerykańskiego. Dostępna kolorystyka: dąb amerykański: wenge, szary, kasztan, tabacco, teak, dąb naturalny i bielony, decape, tortora oraz lakierowane gładkie panele lub ze strukturą drewna jesionu w kolorze białym lub ecri.

Boazeria wykonana jest w systemie panela modułowego o wymiarach: szerokość 600 mm,  długości 1050 i 2083 mm i grubość 15 mm.

Dodatkowo oferta zawiera system eleganckich półek, profili łączących i wykańczających panel, narożników  i listew przypodłogowych.

W system paneli boazeryjnych można wkomponować drzwi z opaskami i ościeżnicami lub drzwi z ościeżnicą niewidoczną bezopaskową. To drugie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie tzw. Efektu niewidocznych drzwi wkomponowanych w boazerii i zlicowanych ze sobą.
Montaż boazerii polega na kołkowaniu paneli bezpośrednio do ściany ( np. system kołków szybkiego montażu) oraz nakładania poszczególnych paneli na tzw. zakładkę z uzyskaniem efektu mikrofazy.

 

© Wszystkie prawa zastrzezone dla Eko - Dar
Nowości Drzwi Podłogi Systemy przesuwne Szafy garderoby Zabudowy scienne Promocje Kontakt
 
Powered by Quick.Cart
realizacja: noveo interactive